Po-Čt: 8:00-17:00, Pá: 8:00-15:00
Kytnerova 13, Brno

AUTOOPRAVNA * STK * GARANČNÍ PROHLÍDKY

Autoservis Milan Vyzina provádí veškeré opravy automobilů všech značek. Nabízíme běžné automechanické práce a zajišťujeme práce autolakýrnické i autoklempířské. Zajišťujeme přípravu a vyřízení technické prohlídky STK a EMISÍ  včetně vyřízení. Podmínkou k zahájení kontroly STK a EMISÍ jsou potřebné doklady (velký  technický průkaz, malý technický průkaz a kartička o záznamu EMISÍ

V našem autoservisu se specializujeme na veškeré opravy automobilů všech značek. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně běžných automechanických prací, oprav motorů, podvozků, brzd apod.

Náš tým zkušených odborníků se postará o veškeré opravy a údržbu vašeho vozidla s precizností a péčí. Bez ohledu na to, zda potřebujete opravit motor, brzdy nebo jiné důležité součásti vozu, můžete se spolehnout na naše profesionální služby.

Kromě toho také poskytujeme komplexní servis při přípravě a vyřizování technické prohlídky STK a EMISÍ. S naší pomocí budete mít jistotu, že vaše vozidlo splňuje všechny potřebné normy a předpisy.

Náš autoservis je vybaven moderním vybavením a nástroji, abychom mohli poskytnout kvalitní služby pro vaše vozidlo. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují rychlé a efektivní řešení problémů s vaším automobilem.

V případě potřeby zajistíme i práce práce autolakýrnické i autoklempířské.

Důvěřujte nám své autoopravny potřeby a my se postaráme o to, abyste byli plně spokojeni s našimi službami. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si schůzku pro opravu vašeho vozidla.